Over Wouters

Familiebedrijf sinds

19??

De geschiedenis van Wouters voert terug in 19??. Bert Wouters start aan de dorpsstraat in Stiphout met het verkopen van bouwmaterialen. Inmiddels bestaat ons bedrijf uit drie pijlers waarvan Wouters Wonen er één is.

Het team

Ineke Bronneberg

i.bronneberg@woutersbouwmaterialen.nl

Wil Bronneberg

w.bronneberg@woutersbouwmaterialen.nl

Bert Bronneberg

b.bronneberg@woutersbouwmaterialen.nl

Cor Engels

c.engels@woutersbouwmaterialen.nl

Karel Arts

k.arts@woutersbouwmaterialen.nl

Johan Janssen

j.janssen@woutersbouwmaterialen.nl

Cadya Sterken

c.sterken@woutersbouwmaterialen.nl

Mariëlle de Vries

m.devries@woutersbouwmaterialen.nl

Noortje Gubbens

n.gubbens@woutersbouwmaterialen.nl

Stephan Bosch

s.bosch@woutersbouwmaterialen.nl

Wim van den Heuvel

Hein Manders